FGIMHPN Myślenice XI 2016Myślenice, 16 listopada 2016 r. Po wygraniu Mistrzostw Tarnowa, Tarnowskiej Gimnazjady Młodzieży TMSZS, zwycięstwie w rozgrywkach rejonowych, uczniowie klasy III C naszego gimnazjum zdobyli srebrny medal w Finale Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w halowej piłce nożnej. W rozgrywkach finałowych pokonali gimnazjum z Krakowa 2 : 0 ( bramki Sebastiana Wantucha i Kamila Żurka ), ulegli gimnazjum z Nowego Sącza 1 : 3 ( bramka Piotra Krona ), i pokonali gimnazjum z Chrzanowa 4 : 1 ( bramki Michała Derlagi 2, Sebastiana Wantucha i Kamila Żurka ). Uczniowie są szkoleni trzeci rok w naszym Gimnazjalnym Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Tarnowie.

Na co dzień w większości reprezentują barwy KS ZKS UNIA Tarnów. W skład srebrnej drużyny wchodzili: Oskar Kwiek, Michał Derlaga, Maciej Sumara, Sebastian Wantuch, Kamil Żurek, Piotr Kron, Patryk Bąska, Michał Kawula, Sylwester Szczepanik, Patryk Jaśkiewicz. Trenerem drużyny jest mgr Marek Kowalik. Gratulujemy.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­