Wigilia 2016 1515 grudnia 2016  spotkaliśmy się na tradycyjnej Wieczerzy Wigilijnej. To wyjątkowy dzień dla nauczycieli, pracowników i przyjaciół Szkoły. Czas refleksji i zadumy, nadziei i radości z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Podczas tegorocznej Wigilii obejrzeliśmy jasełka dziejące się wokół Szopy Betlejemskiej, przygotowane przez klasę IIIa pani Marty Kamykowskiej. Kolędy śpiewane przez małych aktorów, nastrojowa muzyka i pieczołowicie dopracowana (przy udziale rodziców) scenografia wprowadziły zebranych w świąteczny nastrój. Przyszedł czas na podzielenie się Opłatkiem. Na serdeczne rozmowy. Wkrótce minie kolejny rok. Będziemy bogatsi o jego doświadczenia. Spełnią się z serca wypowiedziane życzenia, które na pewno wystarczą do kolejnego grudnia.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­