Oliwia Michoń znowu zwycięża!!!

W rozegranych w dniu 26.10.2019  Finale Grand Prix Krakowa w biegach przełajowych, znakomicie spisała się uczennica naszej szkoły Oliwia Michoń. Uczennica klasy VIIIb wygrała swój bieg na 1000m, zwyciężyła również w klasyfikacji końcowej  pięciu edycji  Grand Prix Krakowa w biegach przełajowych. To duży sukces tej zawodniczki która potwierdza, że jest najlepsza w swojej kategorii wiekowej w województwie.

Bardzo dobre drugie miejsce w biegu na 1000m zajął Adam Trojanowski uczeń klasy Vd, który w klasyfikacji końcowej uplasował się na V miejscu.
III miejsce w swoim biegu  zajął Czapkowicz Paweł uczeń klasy VIIIb, który w klasyfikacji końcowej uplasował się na IV miejscu. Dodać należy, że Paweł nie wystartował w dwóch z pięciu edycji.
W zawodach wystartowali również inni uczniowie naszej szkoły:  z klasy VIa  Paula Baran 7miejsce, Małgorzata Florka, Oliwia Łabuda, z klasy Vd Barbara Huetter, Kaja Gorgosz, Jarek Jessica, Solak Julia.

Wszystkim zawodnikom Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.