1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Krzysztof Podsiadło IIID
  2. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Krzysztof Podsiadło IIID
  3. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Anna Kozub, Krzysztof Podsiadło, Marcin Smulski, Jakub Mijał IIID
  4. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Fizycznego - Krzysztof Podsiadło IIID
  5. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego Wiem Więcej - Krzysztof Podsiadło IIID
  6. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego dla szkół podstawowych - Grzegorz Głodek 6b
  7. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego - Rafał Raszka, Angelika Żak, Monika Maurycy, Dawid Książczyk IIID
  8. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Rafał Kowalczyk, Monika Wolnik, Angelika Żak IIID
  9. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Anna Kozub IIID
  10. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Anna Kozub, Marcin Smulski, Agnieszka Nowak, Piotr Grajdura IIID
  11. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Agnieszka Nowak IIID
  12. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Fizycznego - Marcin Smulski, Rafał Kowalczyk, Agnieszka Nowak IIID
  13. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego - Dorota Goździkowska IIIA, Agnieszka Skrobot IIIB, Estera Makuszak, Martyna Rempała IIIC, Aleksandra Pokorny, Paweł Grajdura, Rafał Raszka, Konrad Serwin, Anna Kozub, Piotr Grajdura, Monika Maurycy, Agnieszka Nowak, Michał Bożek, Krzysztof Podsiadło, Karolina Madej, Karolina Jarek, Angelika Żak IIID, Michał Ślaski, Tomasz Szczerba, Maciej Świder, Sebastian Kot IIIE
  14. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Marcin Smulski, Jakub Mijał, Rafał Kowlczyk IIID
  15. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Krzystof Podsiadło IIID
  16. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Leszek Kozioł IIC, Krzysztof Podsiadło IIID
  17. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla szkół podstawowych - Małgorzata Bartoń, Ewa Kozub 6b, Karolina Trytko 6c
  18. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla szkół podstawowych - Magdalena Żurowska 6b
  19. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego dla szkół podstawowych - Michał Mączka, Aleksandra Szupińska 6b
  20. XV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Władysława Broniewskiego - I miejsce Paweł Sanecki 5b
  21. XXVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski  - tytuł laureata etapu rejonowego Magdalena Kasińska 1c
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

Grupa Azoty logo   logo zks unia small   zbach logo   tvw logo  

­