1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Oskar Pieliński, Kacper Witek IIIC
  2. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Katarzyna Bartoń, Karolina Mach, Aleksandra Moryń, Justyna Procak, Magdalena Sroka, Igor Stawarz, Barbara Witusik, Marzena Zuziak IIIC
  3. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Katarzyna Smoleń IIIC
  4. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego konkursu Fizycznego - Katarzyna Smoleń IIIC
  5. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Joanna Kozik 6a
  6. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Aleksandra Moryń IIIC, Krzysztof Podsiadło IID, Rafał Raszka IID, Radosław Furmański IIIB
  7. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Fizycznego - Daniel Basiura, Aleksander Czarnecki, Michał Gładysz IIIB, Barbara Rucińska IIIC
  8. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego - Katarzyna Bartoń , Artur Broda, Aleksandra Kokoszka, Gabriela Kwaśniak, Karolina Mach, Bartosz Możdżyński, Justyna Procak, Anna Szepielak IIIC
  9. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Agnieszka Solak IIIB
  10. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Monika Rodak IIIC, Artur Pisarek IIIB
  11. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Paweł Czerwiński, Michał Gładysz, Daniel Basiura IIIB, Bartosz Możdżyński klasa IIIC
  12. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych - Michał Mączka 5b, Natalia Stawarz 6a, Michał Wójcik 6c, Magdalena Żurowska 5b
  13. Matematyczne Mistrzostwa Polski "Kwadratura koła" - I miejsce w etapie powiatowym Wiktoria Bożek 3c, III miejsce w etapie powiatowym Julia Kubala 3c, wyróżnienie w etapie powiatowym Justyna Gucwa, Marcin Wiśniewski 3c
  14. Międzynarodowy Konkurs "Test Matematyka Plus" - tytuł laureata Wiktoria Bożek, Julia Kubala, Bartłomiej Kubowicz, Karol Pajdo, Konrad Stoszko, Bartosz Ziomek 3c
  15. Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny 2008" - wyróżnienie Wiktoria Bożek 3c
  16. Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Św. Kingi" - laureaci etapu rejonowego Bernadetta Kasińska, Karolina Urasińska 3c
  17. IV Powiatowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsze zakątki Ziemi Tarnowskiej" - III miejsce Karol Pajdo, wyróżnienie Katarzyna Wyczesany 3c
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

Grupa Azoty logo   logo zks unia small   zbach logo   tvw logo  

­