1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Żaklina Kozioł IC
  2. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Wojna z narodem - 30 rocznica rocznica wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne oraz reakcje międzynarodowe" - Katarzyna Gębarowska, Anna Radlińska, Adrianna Janiec IIC
  3. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Anna Radlińska IIC
  4. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Anna Dziki, Natalia Fronc, Leszek Kozioł, Elżbieta Małopolska, Karolina Ostrowska, Monika Wolnik IIIC, Anita Smulska IIC
  5. Finaliści etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Wojna z narodem - 30 rocznica wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne oraz reakcje międzynarodowe" - Kamil Chochołowicz, Krystian Maciejowski, Patryk Urasiński IID, Paulina Damijan,  Agnieszka Janiec, Przemysław Pabian IIC
  6. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Monika Wolnik IIIC
  7. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Klaudia Skrzyniarz, Magdalena Stefańczyk, Monika Wielgus IIIC
  8. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Agnieszka Janiec IIC
  9. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Patrycja Jurkiewicz IIIA
  10. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Fizycznego - Mirosław Szlanta IIIB
  11. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Mirosław Szlanta IIIB
  12. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Leszek Kozioł, Karolina Ostrowska, Monika Wolnik IIIC, Monika Wiklańska IIB
  13. Finaliści etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego "Wojna z narodem - 30 rocznica wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne oraz reakcje międzynarodowe" -  Krystian Mietła, Michał Trytek IID,  Joanna Kozik,  Jarosław Syrek IIC
  14. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej Majki Jeżowskiej - laureat etapu wojewódzkiego Wiktoria Florek 6c, Radom kwiecień 2011
  15. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej "Kolorowe nutki" - 2 miejsce w Polsce Wiktoria Florek 6c, Kraków maj 2011
  16. Regionalny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych - laureaci w kategorii solistów Wiktoria Florek 6c, Filip Kubala 2c, laureat w kategorii zespół wokalny Magdalena Kasińska, Justyna Piszczek, Aleksandra Burkat 2c
  17. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Strój ludowy z mojego kraju" - 2 miejsce Julia Kacer 4a
  18. Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Św.Kingi" - finalista etapu wojewódzkiego Magdalena Kasińska, Filip Kubala 3c
  19. Międzyszkolny Rejonowy Przegląd Kolęd i Pastorałek "Gore gwiazda Jezusowi" - tytuł laureata w kategorii solistów Natalia Kaczor 2c, tytuł laureata w kategorii zespoły Filip Kubala, Aleksandra Burkat, Oliwia Mróz, Patricia Golema 2c
  20. Młodzieżowy Przegląd Twórczości Teatralnej "Spojrzenia" - zdobywcy Brązowej Kurtyny uczniowie klasy 2c
  21. Powiatowy Konkurs Literacko - Plastyczny "Nie od razu Tarnów zbudowano" - wyróżnienie Michał Opioła 2c
  22. XXVII Wojewódzki Konkurs Recytatorski  - laureat etapu rejonowego Magdalena Kasińska 2c
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

Grupa Azoty logo   logo zks unia small   zbach logo   tvw logo  

­