DSC0108227 kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski klas młodszych pt. „Sport i Zdrowie”, którego organizatorkami były pani Iwona Lipińska i Elżbieta Helizon – Radlińska. Uczestnicy z poszczególnych  klas recytowali przygotowane wiersze, które oceniła komisja konkursowa, w składzie: pan wicedyrektor Włodzimierz Pajor, pani Małgorzata Biel i p. Anna Hawalewicz.

W czasie obrad komisji oceniającej podopieczni pani Teresy Lamot zaprezentowali przygotowane układy taneczne. Zwycięzców konkursu usłyszymy podczas pikniku szkolnego.

2012 rok został ogłoszony „ Rokiem Janusza Korczaka”, wielkiego pedagoga i przyjaciela dzieci. Z tej okazji uczennice z gimnazjum przybliżyły tę postać młodszym kolegom i koleżankom. Wystawę przygotowała p. Małgorzata Biel. Nagrody konkursowe ufundował Dyrektor Zespołu Szkół Sportowych. Podziękowania kierujemy też do wychowawców klas I – III  za przygotowanie uczniów do recytacji.  

                 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­