14-war-jezykowe11 marca 2015 uczniowie klas Euro wzięli udział w warsztatach językowych „Mostem na Zieloną Wyspę" przybliżających kulturę i historię Irlandii. Warsztaty były prowadzone w języku angielskim przez Panią Justynę Mazurek-Schramm – współautorkę przewodnika po Irlandii wydawnictwa Pascal oraz wiceprezes Fundacji Kultury Irlandzkiej z siedzibą w Poznaniu. Warsztaty odbyły się w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie. Uczniowie mięli nie tylko okazję dowiedzieć się o życiu Świętego Patryka, przebiegłego skrzata Leprechaun ale również mięli okazję posłuchać muzyki irlandzkiej, zobaczyć taniec irlandzki, wykonać pracę plastyczną, jak również dowiedzieć się wielu ciekawostek o tym pięknym kraju.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­