futsallfutsallBiałystok, 24 stycznia 2015 r. Udanie rozpoczęli udział w MMP w futsalu U-14 uczniowie klasy II C – piłkarskiej naszego gimnazjum - reprezentujący w mistrzostwach KS ZKS UNIA Tarnów. Podopieczni trenera Marka Migduły w pierwszym dniu pokonali Constract Lubawa 4 : 0 i zremisowali z obrońcą tytułu mistrzowskiego, faworytem rozgrywek, drużyną Rekordu Bielsko Biała 2 : 2. Bramki dla  Unii Tarnów uzyskali : Arkadiusz Rajczyk 2, Filip Kuta, Michał Mikrut, Adrian Ptak i Maciej Barczyk po 1. Trzymamy kciuki za dalsze występy młodych „ Jaskółek ”.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­