12-zabawa15 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie z klasy Ia, Ic, Id, IIIa i IIIb wraz z wychowawcami.

W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną girlandami, bibułą i balonikami. Na ten bal uczniowie przybyli w pięknych strojach, wcielając się w różne postacie. Przy profesjonalnych dźwiękach muzyki prezentowanej przez wodzireja - Klauna Freda wszyscy bawili się doskonale. W trakcie zabawy odbyły się konkursy dla dzieci, pokaz modelowania zwierzątek z baloników oraz pokaz olbrzymich baniek mydlanych. W przerwie uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zabawa karnawałowa była bardzo udana, gdyż wszystkim dopisywał humor.

Kolejna zabawa karnawałowa - za rok!!!

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­