MMP Bialystok 2015Białystok,  25 stycznia 2015 r. Ze srebrnymi medalami Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-14 w futsalu wrócili uczniowie oddziału piłkarskiego IIC naszego Gimnazjum - zawodnicy KS ZKS UNIA Tarnów. W ćwierćfinale mistrzostw pokonali UKS Naki Olsztyn 4 : 1 ( bramki: Arkadiusz Rajczyk Kacper Szczudliński, Dominik Wardzała, Patryk Leżoń ). W półfinale zwyciężyli SHLF Chrzanów - po regulaminowym czasie, dogrywce padł wynik 2 : 2 ( bramki: Arkadiusz Rajczyk i Patryk Orlik ) o awansie do finału zadecydowały wygrane rzuty karne 4 : 3. Mecz finałowy to porażka z gospodarzami imprezy drużyną Helios Białystok 3 : 2.

Po ambitnej grze, mimo iż przegrywali 3 : 0 doprowadzili do wyniku 3 : 2 ( bramki Patryk Leżoń i Michał Mikrut) . Dla zespołu Unii i trenera Marka Migduły był to debiut w rozgrywkach centralnych futsalu. Srebrny medal zdobyli: Patryk Leżoń, Patryk Orlik, Dominik Wardzała, Kamil Kasprzykowski, Adrian Ptak, Filip Kuta, Norbert Jaworski, Maciej Barczyk, Jakub Twardy, Michał Mikrut, Mateusz Reczek, Filip Kiełbasa, Wojciech Sutkowski, Arkadiusz Rajczyk - trener Marek MIGDUŁA.  GRATULUJEMY

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­