plywanie 2Tarnów, 9 stycznia 2015 r.  Kryta Pływalnia  przy ul. Piłsudskiego była areną zawodów pływackich Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ramach Mistrzostw Tarnowa. Sztafety pływackie zakończyły się sukcesem naszych chłopców ( Jurkiewicz Dawid, Iwaniec Patryk, Nowak Jakub, Gdowski Jakub, Szefler Jakub, Niewiadomski Oskar, Gacoń Przemysław, Jadach Oliwier ) dziewczęta zajęły drugie miejsce ( Kumorek Kamila, Zachara Magda, Gdowska Karolina, Kostecka Paulina, Smalec Emilia, Tarsia Natasza, Jarosz Karolina,  Olszak Hanna ).  O wynikach decydowali pływacy UKS „ Sokół – Mościce ”trenujący na co dzień w naszej szkole.

Opiekunem uczniów był mgr Ryszard Mróz. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­