TGM pł 9I2015         Tarnów, 9 stycznia 2015 r.Park Wodny  przy ul. Piłsudskiego był areną zawodów pływackich Tarnowskiej Gimnazjady Młodzieży w ramach Mistrzostw Tarnowa. Sztafety pływackie zakończyły się sukcesem naszych dziewcząt ( Kumorek Klaudia, Katarzyna Wyczesany, Kaleta Klaudia,  Kuk Dominika,  Pancerz Dominika, Rabiasz Aleksandra i Chmielewska Alicja, Florek Małgorzata ) i chłopców ( Kurantowicz Krzysztof, Bielecki Wiktor, Reczek  Mateusz, Parys Oskar, Kalita Filip, Bałut Patryk, Patrzałek Michał, Bąska Patryk rez.).  O sukcesie decydowali pływacy UKS "Sokół-Mościce " z oddziałów sportowych.

Indywidualnie najlepiej zaprezentowali się: 1 miejsca  - Kuk Dominika, ( 50m st. grzbietowym), Rabiasz Aleksandra,  Kurantowicz Krzysztof,  Pancerz Dominika, Wiktor Ruciński ( 50m st. motylkowym ), 3 -  miejsca Kalita Filip ( 50m st. grzbietowym),  Kumorek Klaudia ( 50m st. dowolnym)., 4 miejsca – Bielecki Wiktor( 50m st. klasycznym), Parys Oskar ( 50 m. st. motylkowym ). Wszyscy oni  i sztafety awansowały do finału małopolskiego. Opiekunem gimnazjalistów była mgr Anna Jasiak. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­