20141111 115152Jak co roku 11 listopada zuchy z naszej szkoły pod opieką instruktorów Iwony Wojnarowicz, Marii Strejczek i Lucyny Szepielak-Wiatr uczestniczyły w Mościcach w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. W czasie uroczystości odprawiono Mszę Św. w intencji Ojczyzny, w której wzięły udział Poczty Sztandarowe, reprezentujące szkoły i instytucje naszej dzielnicy, w tym poczet naszej szkoły z opiekunem Sławomirem Podgórskim. Po Mszy wszyscy uczestnicy przeszli  w pochodzie z orkiestrą dętą pod pomnik Szarych Szeregów, gdzie odbył się apel poległych. Zostały przypomniane wydarzenia z roku 1918, delegacje złożyły wieńce, a zuchy zapaliły znicze. Piękna pogoda w tym roku pozwoliła w zadumie przeżyć kolejną rocznicę odzyskania niepodległości.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­