DSC061947 czerwca 2014 spotkaliśmy się na rodzinnym pikniku, który na stałe zagościł w kalendarzu szkolnych imprez. Organizowany przez uczniów, nauczycieli i rodziców w sobotnie popołudnie, cieszy się od lat sympatią mieszkańców Mościc, którzy chętnie odwiedzają obiekty przy ulicy Zbylitowskiej 7. Także tym razem czekały na nich sportowe, artystyczne i kulinarne atrakcje.

Wszystko przy pięknej, upalnej pogodzie, która zachęcała do aktywnego udziału i zabawy. Nad bezpieczeństwem zgromadzonych czuwały studentki pielęgniarstwa. Przy okazji pikniku rozegrany został Międzynarodowy Turniej Przyjaźni w piłce nożnej (o wynikach rywalizacji poinformujemy w osobnym komunikacie). Nagrody zwycięskim drużynom i wyróżnionym zawodnikom wręczał wiceprezydent Tarnowa Henryk Słomka-Narożański. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji pikniku. Każdy mógł znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie: występy sceniczne uczniów klas najmłodszych, konkurencje sportowe, kiermasz książki, popisy fryzjerów i stylistów, stoiska z pluszakami i zabawkami, skarby z lamusa, origami, prezentację o Grecji, zajęcia plastyczne. Tradycyjnym zainteresowaniem cieszyli się tarnowscy żużlowcy i motocykliści. Tłumy zgromadził pokaz umiejętności i sztuk walki sekcji karate. Amatorzy słodkości mogli nabyć na kiermaszu cukierniczym placki upieczone przez rodziców. Na zgłodniałych czekały smaczne kiełbaski i potrawy z grilla.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­