mini pn2012Tarnów, czerwiec 2014 r. Testy sprawnościowe dla kandydatów do klasy pierwszej gimnazjalnej piłkarskiej Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży oddział w Tarnowie odbędą się 12 czerwca ( czwartek ) 2014 roku o godzinie 10.00 na boisku Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie.Powstająca klasa Gimnazjum nr 9 ZSS w Tarnowie jest szansą dla aktualnych zawodników na doskonalenie swoich umiejętności  piłkarskich bez konieczności zmian barw klubowych. Opieka  MZPN gwarantuje odpowiednią bazę i poziom szkolenia. Szczegóły sprawdź poniżej w zakładce TERMINY  EGZAMINÓW ………….. i Informacje dla Rodziców i kandydatów………….

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­