Rejon IMS3VI2014 pnTarnów, 3 czerwca 2014 r. – boisko ze sztuczną trawą ZSS Tarnów. Wygrywając rozgrywki rejonu tarnowskiego ( powiaty:  tarnowski, brzeski, Dąbrowa Tarnowska, m. Tarnów ) piłkarze naszej szkoły, zawodnicy KS ZKS UNIA Tarnów, awansowali do Finałów Wojewódzkich  Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej  SZS oraz Gimnazjady Młodzieży. Reprezentanci SP 20, podopieczni trenera Marka Kowalika pokonali  SP Borzęcin 1 : 0, SP Dąbrówka Tuchowska 3 : 2, SP Dąbrowa Tarnowska 2 : 0. Reprezentanci GIM 9, podopieczni trenera Sławomira Szymańskiego, pokonali GIM Olesno 2 : 0, GIM Czchów 3 : 0, GIM Radłów 3 : 0. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­