TIMS mPN V 2014Tarnów, 22 maja 2014 r.  Własne okazało się atutem uczniów klasy sportowej piłkarskiej  6c naszej szkoły. Młodsi piłkarze pozazdrościli sukcesów kolegom z gimnazjum.W finale Mistrzostw Tarnowa w mini piłce nożnej, Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej pokonali w rozgrywkach grupowych SP 5  15 : 0, SP 10  11 : 0. W rundzie finałowej pokonali  SP 9  8 : 0, SP 18  3 : 0 zajmując w mistrzostwach 1 miejsce. Będą reprezentować Tarnów w rozgrywkach rejonowych 3 czerwca 2014 r. na boisku naszej szkoły. Trenerem uczniów był Marek Kowalik. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­