mini pn2012Tarnów, 20 maja 2014 r. Zakończyły się Mistrzostwa Tarnowa szkół gimnazjalnych, Tarnowska Gimnazjada Młodzieży TM SZS w piłce nożnej.  Nasi reprezentanci , podopieczni trenera Sławomira Szymańskiego ,  pokonali w rozgrywkach grupowych   GIM 1 - 13 : 0,  GIM 2 - 3 : 0, GIM10 -  10 : 0. W rundzie finałowej pokonali GIM 6  -  5 : 0, oraz GIM 11  -  3: 0. Zdobywając tytuł Mistrza Tarnowa awansowali jednocześnie do zawodów rejonowych które odbędą się 3 czerwca 2014 r. również na boisku naszej szkoły. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­