S730958321.03.wiadomo wszystkim, to dzień, kiedy witamy ulubioną przez wielu ludzi a szczególnie przez dzieci porę roku -wiosnę. W związku z tym, w ten właśnie dzień w klasach i na korytarzu gdzie uczą się klasy I-III zazieleniło się ogromnie.

Oprócz przebrań były też zielone nakrycia głowy, maskotki, kwiaty, baloniki i inne gadżety. Wszystkie dzieci wraz z Paniami podeszły do tego faktu bardzo profesjonalnie i pomysłowo. W tym roku szkolnym będziemy witać jeszcze jedną porę roku, a więc za kilka tygodni  będzie dzień z kolorem lata.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­