DSC01042Pod takim tytułem odbył się 3.04.2014 r. w Przedszkolu Niepublicznym Zgr. NSJ przy ul.Pszennej konkurs muzyczno taneczny o tematyce wiosennej.Celem przeglądu była prezentacja umiejętności wokalnych i tanecznych dzieci 5-7 letnich,upowszechnianie kultury muzycznej i promocja młodych talentów. W tym też konkursie wystartowały dzieci z klas pierwszych naszej szkoły. W kategorii soliści wystąpiła Justyna Patrzałek z kl.I a z piosenką pt" Przyszła do nas wiosna".
Zdobyła I miejsce w tej kategorii. Jako zespół wokalny wystąpiła grupa z klas Ia i Ib w składzie : Marcel Moskal ,Nikola Rogala,Weronika Suwała z piosenka "Wiosna w ogrodzie" Grupę taneczną stanowiły dziewczynki z obu klas: Emilia Bryg,Julia kras,Julia Kuzara,Izabela Marek,Justyna Patrzałek i Emilia Wolak, które wykonały taniec do piosenki "Jagódki"
Obie grupy uzyskały dyplomy i nagrody książkowe .Impreza była bardzo dobrze przygotowana i dzieci bawiły się świetnie rozwijając jednocześnie swoje talenty.
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­