IMG 3706Od kilku lat tradycyjnie w szkole odbywa się konkurs recytatorski dla klas młodszych naszej szkoły, oraz zaprzyjaźnionych przedszkoli; Publicznego Przedszkola Nr 33, Publicznego Przedszkola Nr 35, oraz Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa. W tym roku był on pod hasłem „Przyroda w wierszach dla dzieci”. Młodzi artyści jak zawsze świetnie przygotowani zachwycali swoimi występami swoich rówieśników, nauczycieli, oraz komisję. Piękne i eleganckie stroje przygotowane specjalnie na tę okazję, oraz różnorodność wierszy były nagradzane gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze i dyplomy. Natomiast wyłonionych zwycięzców dodatkowo obdarowano ciekawymi książkami. W przerwie kiedy komisja obradowała swój pokaz miał zespół taneczny klas IV. Również chętne dzieci miały dodatkową okazję zaprezentować swoje talenty muzyczne.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­