KoszWieliczka, 19 marca 2014 r. Hala „ Miasto Solne ” w Wieliczce gościła finalistów Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w koszykówce chłopców. W rozgrywkach półfinałowych systemem „ każdy z każdym ” nasi reprezentanci pokonali Gimnazjum nr 2 z Nowego Targu 55 : 14, oraz Gimnazjum nr 9 z Nowego Sącza   33 : 10 zajmując pierwsze miejsce w grupie. W finale zawodów ulegli po dogrywce Gimnazjum nr 2 z Oświęcimia 24 : 35. Koszykarze oddziału sportowego naszego Gimnazjum powtórzyli więc swój ubiegłoroczny sukces.

Wystąpili w składzie: Sebastian Bogusz, Jakub Chrzanowski, Kamil Gogola, Krystian Gurgul, Szymon Gromadzki, Ireneusz Kieć, Krystian Kornaus, Paweł Miczek, Jakub Piotrowski, Marcin Pływacz, Jan Szatko, Adrian Szwed. Trenerem drużyny był mgr Janusz Stawarz.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­