konkurs histTarnów, 27 marca 2014 r. W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie odbył się międzyszkolny konkurs historyczny „Świat w okopach 1914-1918”, którego celem było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań przeszłością oraz uczczenie setnej rocznicy wybuchu I wojny światowej. „Dwudziestkę” reprezentowali: Krzysztof Jamróg z kl. 2B, Karolina Florek i Paweł Miczek z kl. 3A. Nasi uczniowie uczestniczyli w dwuetapowym teście wiedzy „ Działania zbrojne na frontach I wojny światowej. Czyn zbrojny Polaków”. W ustnym finale konkursu najlepszy okazał się Krzysztof Jamróg, zdobywca I miejsca.

Gimnazjaliści poszerzyli wiedzę o genezie , przebiegu i specyfice działań wojennych, a także wysiłku Polaków, który zmierzał do odzyskania upragnionej niepodległości podczas I wojny światowej. Gratulujemy zdobytej wiedzy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­