1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Przymusowi emigranci II wojny światowej. W 70. rocznicę tragicznej śmierci Premiera i Naczelnego Wodza generała Władysława Sikorskiego" - Krzysztof Jamróg IB (opiekun Sławomir Podgórski)

2. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Michał Mączka IIIB (opiekun Zuzanna Prażuch)

3. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Oskar Koziołek IIC (opiekun Małgorzata Mróz)

4. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Wiktor Reczek IIIB (opiekun Bożena Cyrek)

5. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Gabriela Sroka IIIB (opiekun Patrycja Osowska)

6. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Michał Szczurek 6a, Patrycja Strojny 6b (opiekun Marzena Krawczyk)

7. Finalista etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Wielcy Polacy - wybitni dowódcy" - Aleksandra Cyrek 6b (opiekun Ewa Grabka)

8. Finalista etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Bronią czy piórem? Postawy Polaków wobec zaborców podczas Powstania Styczniowego" - Julia Kubala IB (opiekun Ewa Grabka)

9. Finaliści etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Przymusowi emigranci II wojny światowej. W 70. rocznicę tragicznej śmierci Premiera i Naczelnego Wodza generała Władysława Sikorskiego" -  Jakub Oberda IIIB, Damian Żak IIIB (opiekun Sławomir Podgórski)

10. XXXI Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankońskiej im. Jerzego Lisowskiego edycja 2013 - Patrycja Strojny 6b, III miejsce w etapie ogólnopolskim, 19 IV 2013 Warszawa (opiekun Marzena Krawczyk)

11. XXXI Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego edycja 2013 - Patrycja Strojny 6b, I miejsce w etapie rejonowym w kategorii szkoły podstawowe, awans do etapu ogólnopolskiego, 8 III 2013 Kraków (opiekun Marzena Krawczyk)

12. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Fizycznego - Mateusz Piwowarczyk IIIC, Kalina Świerat IIIC (opiekun Anna Nizio)

13. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego -  Sara Tutuncu IIC (opiekun Małgorzata Mróz), Klaudia Wodzisz IIIC (opiekun Anna Sikora)

14. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Katarzyna Tutaj IIIC (opiekun Małgorzata Kobylarz)

15. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Klaudia Wodzisz IIIC (Opiekun Małgorzata Dziki)

16. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Katarzyna Tutaj IIIC (opiekun Krystyna Furmańska)

17. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego - Paweł Miczek IIA (opiekun Sławomir Podgórski)

18. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Żaklina Kozioł IIIC, Michał Mączka IIIB (opiekun Renata Bokwa)

19. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego -  Patryk Mamala IIIC (opiekun Katarzyna Wadas), Katarzyna Kot IIIB, Jakub Pranica IIIB (opiekun Patrycja Osowska)

20. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Grzegorz Żurowski IIIC (opekun ks. Piotr Gawełda)

21. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Paulina Bednarz 6b, Weronika Chmura 6b, Agnieszka Kozioł 6a, Karolina Piwowarczyk 6b (opiekun Marzena Krawczyk)

22. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego - Piotr Pawłowski 6c (opiekun Grażyna Bożek)

23. Finaliści etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego "Bronią czy piórem? Postawy Polaków wobec zaborców podczas Powstania Styczniowego" - Justyna Gucwa IB (opiekun Ewa Grabka)

24. Finaliści etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego "Przymusowi emigranci II wojny światowej. W 70. rocznicę tragicznej śmierci Premiera i Naczelnego Wodza generała Władysława Sikorskiego" -  Radosław Kozik IB, Adrian Jasiak IIIB,  Aleksandra Witek IIIB (opiekun Sławomir Podgórski)

25. Finaliści etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego "Wielcy Polacy - wybitni dowódcy" - Gabriela Broda 6b, Patrycja Strojny 6b (opiekun Ewa Grabka)

26. Finaliści Międzynarodowego Konkursu Historycznego "Historia Polski i Węgier"  - w kategorii gimnazjów Mateusz Banach IIIA, Jakub Biskupek IIIA, Patrycjusz Cygan IIIA, w kategorii szkół podstawowych Aleksandra Cyrek 6b, Gabriela Broda 6b, Patrycja Strojny 6b, Veszprem IX 2012 (opiekun Ewa Grabka)

27. Finalista XIII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Młodzieży Gimnazjalnej - Paweł Sanecki IIC, Legnica XI 2012 (opiekun Krystyna Furmańska)

28. Tytuł laureata V Rejonowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek - Zespół Wokalny "Iskierki" z klasy 1b Tarnów I 2013 (opiekun Anna Wójcik)

29. Tytuł laureata Międzynarodowego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży "Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Tarnów 2013" - Emilia Rajch, Hanna Olszak, Julia Rybak 1b (opiekun Anna Wójcik)

30. Eliminacje etapu rejonowego XVII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi" - wyróżnienie Julia Rybak 1b (opiekun Anna Wójcik)

31. Eliminacje etapu rejonowego Konkursu Plastycznego "Mój anioł" - wyróżnienie Bartosz Opioła 1b (opiekun Anna Wójcik)

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

Grupa Azoty logo   logo zks unia small   zbach logo   tvw logo  

­