1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Artur Kowalczyk IIIC (opiekun Zuzanna Prażuch)

2. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Karol Hołda, Oskar Koziołek, Sara Tutuncu IIIC (opiekun Izabela Samborska), Benjamin Zima IIB (opiekun Anna Sikora)

3. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Maciej Czarnik IIIB (opiekun Renata Bokwa)

4. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Adam Mączka IIIB (opiekun Zuzanna Prażuch)

5. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Adrianna Gondek IIIC (opiekun Krystyna Furmańska)

6. Finaliści etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1963 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca" - Julia Kubala IIB, Adam Mączka, Alicja Miszkurka IIIB (opiekun Sławomir Podgórski)

7. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkrsu Biologicznego - Alicja Miszkurka IIIB (opiekun Małgorzata Dziki)

8. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Alicja Miszkurka IIIB (opiekun Agnieszka Raszka), Agata Biel IIIC (opiekun Krystyna Furmańska)

9. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Krystian Trzaska IIIB (opiekun Katarzyna Szczepanik), Agata Biel IIIC (opiekun Marta Mazur)

10. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Fizycznego - Piotr Krasiński IIIB, Karol Hołda, Artur Kowalczyk, Oskar Koziołek, Kamil Kuzara, Patrtyk Migacz IIIC (opiekun Anna Nizio)

11. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Agata Biel, Adrianna Gondek, Natalia Klaper, Artur Kowalczyk,  Kamil Kuzara, Patryk Migacz, Natalia Nędzka, Krzysztof Trojak IIIC (opiekun Izabela Samborska), Patryk Chudoba IIID (opiekun Małgorzata Mróz)

12. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Jakub Piotrowski IIIA (opiekun Zuzanna Prażuch)

13. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Norbert Kornaus, Oskar Koziołek, Kamil Kuzara, Grzegorz Piwowarski, Paweł Sanecki, Krzysztof Trojak IIIC (opiekun Tomasz Urbański)

14. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego - Miłosz Dziedzic IIA, Krzysztof Jamróg IIB (opiekun Sławomir Podgórski)

15. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych - Mikołaj Buryło 6a (opiekun Grażyna Bożek)

16. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Małgorzata Florek, Natalia Kuzara, Wikoria Zaucha, Monika Ziomek 6b (opiekun Marzena Krawczyk),  Filip Kubala, Natalia Tarczoń 5b, Mikołaj Buryło 6a (opiekun Bożena Cichoń)

17. Finaliści etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca" - Krzysztof Jamróg IIB, Rafał Pisarek IIIB (opiekun Sławomir Podgórski)

18. Finaliści etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego "Taki to mroczny czas...70 rocznica Powstania Warszawskiego" -  Krzysztof Jamróg IIB, Paweł Miczek IIIA, Bartłomiej Elijasz, Michał Głowacki IIIB (opiekun Sławomir Podgórski)

19. Tytuł laureata VI Rejonowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek - Zespół Wokalny "Iskierki" 2b, Zespół Kolędniczy 2b (opiekun Anna Wójcik)

20. Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży "Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Tarnów 2014" - wyróżnienie Emilia Rajch, Julia Rybak 2b (opiekun Anna Wójcik)

21. Eliminacje Rejonowe Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży "Triada 2014" - wyróżnienie w kategorii twórczość literacka Maja Buryło 2b (opiekun Anna Wójcik)

22. Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" - tytuł laureata Bartosz Opioła 2b (opiekun Anna Wójcik), wyróżnienie Bartłomiej Kochanek, Jakub Ryniak 2a (opiekun Maria Gdowska), Maja Buryło, Wiktor Broda 2b (opiekun Anna Wójcik)

23. Eliminacje etapu rejonowego XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi" - wyróżnienie Maja Buryło 2b (opiekun Anna Wójcik)

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­