Z okazji Dnia Myśli Braterskiej nasze zuchy uczestniczyły w zlocie Hufca Tarnów „Lubcza 2017”. Dwudniowy pobyt obfitował w wiele atrakcji. Po apelu inauguracyjnym zuchy uczestniczyły w grze terenowej. Na każdym z punktów poznawały nowe umiejętności i wykonywały magiczne doświadczenia (nowe zabawy, szyfry, sztuka samoobrony, malowanie na płótnie, nauka języka hindi, przygotowywanie magicznego płynu). Po wspólnym obiedzie wyruszyliśmy „wehikułem czasu” na zabawy integracyjne przy muzyce. Wieczorem odbył się uroczysty Kominek Przyjaźni. Po rozpaleniu świeczkowiska i odśpiewaniu Hymnu Harcerskiego, zuchy obdarowały się własnoręcznie przygotowanymi prezentami. W niedzielę odbył się apel kończący zlot, podsumowano wyniki współzawodnictwa, patrole otrzymały dyplomy i nagrody, a instruktorzy podziękowania za pracę w gromadach. Wszyscy uczestnicy zlotu wzięli udział we Mszy Św. odprawionej przez kapelana tarnowskich harcerzy. 

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­