Piknik szkolny 2016 120W sobotnie popołudnie 11 czerwca 2016 spotkaliśmy się, jako co roku - na rodzinnym pikniku. Organizowany przez uczniów, nauczycieli i rodziców – oraz dzięki sponsorom - cieszy się od lat sympatią nie tylko mieszkańców Mościc. Także tym razem na osoby, które odwiedziły obiekty naszej szkoły czekało mnóstwo atrakcji zarówno sportowych, artystycznych, jak i kulinarnych.

Sprzyjająca aura, moc atrakcji i doskonała konferansjerka  zachęcała do aktywnego udziału i fantastycznej zabawy. O godzinie 9 rozpoczęto Międzynarodowy Turnieju Przyjaźnio Puchar Prezesa MZPN w piłce nożnej chłopców - rocznik 2003 (patrz: http://www.zss.tarnow.pl/index.php/aktualnoci16/2016/853-miedzynarodowy-turniej-przyjazni-o-puchar-prezesa-mzpn). Oficjalnego otwarcia pikniku dokonał o godz. 15.00 dyrektor Zespołu Szkół Sportowych p. Andrzej Kot. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji jakie tego dnia czekały na uczestników. Każdy mógł znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie: występy sceniczne uczniów klas najmłodszych, konkurencje sportowe - w tym turniej koszykówki streetball, kiermasz książki, popisy fryzjerów i makijażystów, stoiska z pluszakami, balonami i zabawkami, gry logiczne i planszowe, zajęcia plastyczne. Sporym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z tarnowskim żużlowcem  Januszem Kołodziejem. Na szczęśliwców, którzy wzięli udział w loterii czekały repliki  piłek przygotowanych na Euro 2016. Tłumy zgromadził pokaz umiejętności i sztuk walki Oyama Karate. Amatorzy domowych wypieków mogli nabyć na kiermaszu cukierniczym przepyszne placki oraz pieczywo upieczone przez rodziców. Na zgłodniałych i spragnionych czekały smaczne kiełbaski z grilla, bigos, pierogi, zapiekanki oraz zimne i ciepłe napoje.  Wspaniałą zabawę zakończyło uroczyste podsumowanie Ekstraligi Rodziców (patrz: http://www.zss.tarnow.pl/index.php/component/content/article/10-nasza-szkola/inne/830-runda-wiosenna-ekstraligi-rodzicow-2016).

Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
Piknik szkolny
Piknik szkolny Piknik szkolny
piknik-2016-pro...
piknik-2016-projekt piknik-2016-projekt

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­