MZPNOrońsk k. Radomia, 31 marca 2015 r, Powołany do reprezentacji Małopolski Arkadiusza Rajczyk – uczeń oddziału piłkarskiego II C naszego gimnazjum zdobył jedną bramkę i „ zaliczył ” asystę w meczu kontrolnym z reprezentacją Mazowieckiego ZPN. Podopieczny trenera Marka Migduły – zawodnik KS ZKS Unia Tarnów, po wejściu na boisku w drugiej połowie meczu potwierdził swoje umiejętności piłkarskie przyczyniając się do zwycięstwa reprezentacji Małopolskiego ZPN 2 : 0 ( 0 : 0 ).

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­