DSC0078727 marca 2015 roku odbył się w Krakowie Finał Wojewódzki tematycznego Konkursu „Walka Polaków o niepodległość i granice w latach 1914-1921. Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń". Jest nam miło poinformować, iż laureatem Konkursu została Julia Kubala, zaś dwunastu gimnazjalistów uzyskało tytuły finalistów: Mikołaj Buryło, Miłosz Dziedzic, Krzysztof Jamróg, Tomasz Jamróg, Wiktor Kowalski, Radosław Kozik, Łukasz Mach, Jakub Nędza, Wojciech Sutkowski, Dominik Wardzała, Bartosz Ziomek, Olga Żurowska. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz ich opiekunom naukowym, nauczycielom historii: Ewie Grabce i Sławomirowi Podgórskiemu. Pragniemy nadmienić, iż Krzysztof Jamróg jest także tegorocznym finalistą Konkursu przedmiotowego z historii „Dzieje ziem polskich i losy Polaków w latach 1795-1918 na tle wydarzeń z historii najnowszej". Gratulujemy!

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­