B.Przełaje SP X 2014Tarnów, 30 września 2014 r. Tereny TOSiR-u w Mościcach gościły uczestników Jesiennych Biegów Przełajowych w ramach Tarnowskich Igrzysk Młodziezy Szkolnej ( TIMS ) , Tarnowskiej Gimnazjady Młodzieży ( TGM ). Spośród naszych reprezentantów awans do Finału Wojewódzkiego uzyskali: w kategorii szkół podstawowych - Paulina Kostecka, Bruno Jaworski, Jakub Szczepański, Dariusz Rajczyk, szkół gimnazjalnych - Wiktoria Wolak, Julia Kacer, Natalia Kuklińska, Jakub Dzik, Radosław Latawski, Karol Gniady, Bartłomiej Latawski,. Opiekunami reprezentacji byli mgr Anna Jasiak, mgr Małgorzata Sandecka-Staniec i mgr Jarosław Wałaszek.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­