2671Łapanów, 30 września 2014 r. Na boisku w Łapanowie odbył się 3 etap V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Nasi reprezentanci, uczniowie Gimnazjum Nr 9  rozpoczęli udział w rozgrywkach od meczu z gimnazjalistami z Krakowa przegrywając spotkanie 5-1, w kolejnym spotkaniu ulegli  gimnazjlistom  z Mikluszowic  3-1. Następnie  pokonali rówieśników  z Dąbrowy Tarnowskiej 5-0. Na zakończenie zmagań turniejowych pokonali  gimnazjalistów ze Swoszowic  5-3. W klasyfikacji końcowej turnieju zajęli  3miejsce i nie uzyskali awansu do finału wojewódzkiego. Opiekunem drużyny był mgr Mariusz Pikul.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­