F SZ GW 2014W dniach 15 – 16 maja 2014r. nasi uczniowie reprezentowali Szkołę w Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży „POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Tarnowie. Festiwal ma na celu prezentację dorobku artystycznego dzieci i młodzieży z Tarnowa i regionu. W kategorii wokalnej z naszej Szkoły wystąpili: Justyna Patrzałek z  1a, Alicja Poździoch z 2a, Maja Buryło, Oliwia Michoń, Hanna Olszak, Emilia Rajch i Julia Rybak oraz zespół „Błysk”  z 2b, Magdalena Kasińska, Natalia Tarczoń, duet Nina Kwapień, Filip Kubala z 5b, zespół wokalny z 4b i Wiktoria Florek z klasy 3c Gim.

  Jury doceniło technikę wokalną wykonawców oraz oryginalną interpretację piosenek  przyznało tytuł LAUREATA duetowi Nina Kwapień, Filip Kubala za piosenkę „ To wspaniały świat” i WYRÓŻNIENIE dla Emilii Rajch za wykonanie piosenki „Eldorado” oraz Julii Rybak, która zaprezentowała piosenkę pt. „Na raz, na dwa”. Nasza Szkoła miała również swoich reprezentantów w kategorii tanecznej. Swoje umiejętności zaprezentowały zespoły: „Igrek”, „Zespół taneczny kl. IV” i „Zespół taneczny kl. VI”. Po obejrzeniu wszystkich występów postanowiło przyznać: II miejsce „Zespołowi tanecznemu kl. IV” za układ „Pingwinki” oraz  WYRÓŻNIENIE „Zespołowi tanecznemu kl. VI” za wiązankę tańców.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­