1111pł gimSBSucha Beskidzka, 20 lutego 2014 r. Złote medale i tytuł Mistrza Małopolski  to nagroda dla naszych gimnazjalistów - pływaków w rozegranym Finale Wojewódzkim Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym. Chłopcy, powtarzając sukces z ubiegłego roku, okazali się najlepsi spośród 20 sztafet. Skład sztafety chłopców: Bezak Radosław, Bryła Wiktor, Kurantowicz Krzysztof, Hołda Karol, Norbert Kornaus, Grzegorz Piwowarski, Ruciński Wiktor, Szwed Adrian. Opiekunem sztafety była mgr Anna Jasiak. Gratulujemy.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­