zdjecie_03_1.jpgAni się obejrzeliśmy, jak ogarnęła nas świąteczna atmosfera. W tradycji szkolnej jej częścią jest uroczysta Wigilia z udziałem obecnych i byłych nauczycieli oraz pracowników. Dzieci i młodzież organizują spotkania opłatkowe, przystrajają sale lekcyjne. W tym roku przedstawienie Szopki Bożonarodzeniowej przygotowała młodzież z klasy I B gimnazjum pod artystycznym kierownictwem pań polonistek Agnieszki Raszki i Jolanty Wierzchowiec. Refleksje osnute wokół Groty Betlejemskiej stały się okazją do postawienia odwiecznych pytań dotyczących naszego człowieczeństwa. Szczególną uwagę widzów zwróciła bogata scenografia wykonana przez uczniów. 
 

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­