Katowice grudzień 2010. W stolicy Górnego Śląska w dniach 10-12.XII 2010r. odbyło się szkolenie, którego tematem był: „Nowoczesny trening motoryczny w piłce nożnej" , w którym uczestniczyli nauczyciele naszego ZESPOŁU SZKÓŁ SPORTOWYCH i trenerzy Unii Tarnów Marek Migduła i Marcin Frączek. Shad Forshyte - trener przygotowania fizycznego Reprezentacji  Niemiec oraz Darcy Norman - trener przygotowania fizycznego Bayernu Monachium prowadzili zajęcia praktyczne i teoretyczne z zakresu przygotowania fizycznego piłkarzy, dzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą z pracy z najlepszymi piłkarzami świata zarówno z reprezentacji Narodowej i najlepszej drużyny Niemiec oraz II Klubowego zespołu Europy czyli Bayernu. W szkoleniu uczestniczyli również szkoleniowcy zespołów Ekstraklasy m.in. Ryszard Wieczorek czy były asystent Reprezentacji Polski Rafał Ulatowski.
             

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­