1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Natalia Szwajnos IIB (opiekun Anna Sikora)

2. Finalista etapu wojewódzkiego Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z mądrością Proroków przez życie" - Jan Szepielak IIB (opiekun ks. Paweł Tokarczyk)

3. Finaliści etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Ani na chwilę nie złożyliśmy broni..." Polacy w walce podczas II wojny światowej 1939-1945 - Dominik Wardzała IIIC, Filip Kubala IB (opiekun Ewa Grabka)

4. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych - Kacper Bober 5b (opiekun Katarzyna Wadas)

5. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Emilia Michoń 5b (opiekun Marzena Krawczyk)

6. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Piotr Kędzior IIIA, Mikołaj Sondej IIIB (opiekun Zuzanna Prażuch)

7. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych - Katarzyna Marcisz 6b (opiekun Patrycja Osowska),  Dominik Kargól 5b (opiekun Katarzyna Wadas)

8. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Patryk Bałut, Mikołaj Buryło IIB (opiekun Anna Sikora)

9. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Błażej Mośny IIB (opiekun Katarzyna Wadas)

10. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych -  Igor Tomasiewicz 6c (opiekun Marzena Krawczyk), Martyna Foszcz, Gabriela Pałach 6b (opiekun Lucyna Stawarz)

11. Finalista etapu rejonowego Przyrodniczego Konkursu Tematycznego "Skarby przyrody i ich ochrona" - Zuzanna Parcianko 6a (opiekun Grażyna Bożek)

12. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych - Jan Urbański 6a (opiekun Bożena Cyrek)

13. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Mikołaj Sondej IIIB (opiekun Renata Bokwa)

14. Finalista etapu rejonowego Informatycznego Konkursu Tematycznego "Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera" - Krystian Chrabąszcz IIC (opiekun Tomasz Urbański)

15. II Konkurs Recytatorski "Tydzień Kultury Chrześcijańskiej" - 1 miejsce Szymon Bryniarski Tarnów X 2015 1c (opiekun Anna Wójcik)

16. XXXII Wojewódzki Konkurs Recytatorski - 1 miejsce Szymon Bryniarski Nowy Sącz  V 2016 (opiekun Anna Wójcik)

17. Ogólnopolski Konkurs "Zuch z języka angielskiego" - tytuł laureata Emilia Sumara 2d (opiekun Katarzyna Solak)

18. Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" - wyróżnienie Bartłomiej Kochanek 4a, Bartosz Opioła, Wiktor Broda, Bartosz Chudoba 4b (opiekun Dorota Gucwa, Joanna Cyganowska), Natanael Stawarz 3a (opiekun Lucyna Szepielak - Wiatr), Michał Mazur 3b (opiekun Maria Strejczek)

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­