17-wegryW tradycje naszej szkoły wpisały się już coroczne wyjazdy uczniów klas artystycznych w ramach wymiany artystycznej na Węgry. W tym roku uczniowie klasy 5b, soliści oraz zespół uczennic klasy 6b i IB w dniach 17-23 maja reprezentowali naszą szkołę i miasto na trzech Międzynarodowych Koncertach organizowanych przez zaprzyjaźnione szkoły w Pápa , Balatonfüred i Veszprem. Pod okiem instruktorów , pań:Teresy Lamot, Małgorzaty Sandeckiej- Staniec i Izabeli Florek uczniowie przygotowali 30 minutowy program artystyczny. Tegoroczny wyjazd był wyjątkowy, ponieważ nasza szkoła partnerska im. Dózsa György w Veszprem obchodzi uroczystość 75-lecia. Uczniowie ZSS zostali zaproszeni do wzięcia udziału w uroczystym koncercie z okazji ich święta. Występy naszych reprezentantów przyjęte były owacjami na stojąco! Program transmitowany był w lokalnej telewizji węgierskiej. Poza pracą, był też czas na odpoczynek i zwiedzanie. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili Budapeszt, Veszprem, Balatonfüred, półwysep Tihany i Szentendre. Mieli tez okazję przepłynąć łódkami trasę podziemną w Topolcy, korzystać z kąpieli w Aqaparku w Pápa, Balatonie, zwiedzic najsłynniejsze w Europie Muzeum Marcepanu. Odbył się także rejs statkiem po Balatonie. W ostatnim dniu odwiedzili Oceanarium- Tropicarium w Budapeszcie.


Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
Międzynarodowe ...
Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech Międzynarodowe Koncerty na Węgrzech
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­