19 maja odbyło się spotkanie przedstawicieli klas 4-8, z zarządem SU i opiekunem, na którym oficjalnie rozpoczęto przygotowania do Europejskiego Jarmarku Kultur.
Przewodniczący klas losowali koperty, w których ukryte były flagi państw Unii Europejskiej. Zadanie poszczególnych klas, polega na przygotowaniu najciekawszej prezentacji wylosowanego państwa. Podsumowaniem projektu będzie, wspólne zaprezentowanie 9 czerwca stoisk na korytarzach szkolnych. Liczymy na kreatywność i dobrą zabawę uczniów, wychowawców prosimy o wsparcie.



