Klasa 8 a, b EURO miała przyjemność oglądać spektakl w języku angielskim pt. "FRANKENSTEIN".
Sztuka była wystawiana przez czeski teatr, który co roku odwiedza Polskę z różnymi przedstawieniami. My byliśmy w Krakowie w Scenie Piast. Uczniowie wrócili zadowoleni, gdyż sztuka była bardzo ciekawie przedstawiona, zabawna, aktorzy wchodzili w interakcje z publicznością a język angielski, którym się posługiwali był dobrze zrozumiały.