Dzisiaj w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych.
Dzieci z klas 1 - 3 w przebraniach wybranego przez siebie świętego, aniołka, postać biblijną lub osobę związaną z Kościołem brały udział w zabawie. Były tańce, śpiewy i konkursy: plastyczny i na najładniejsze przebranie. Dzieci wcielając się w postacie świętych mogły się przekonać, że każdy z nich może zostać świętym. Na zakończenie wszyscy przebierańcy przeszli kolorowym orszakiem przez korytarze szkoły. Bal stał się okazją do poznania sylwetek wielu świętych, stworzył szansę wspólnej, wspaniałej zabawy.








































