W dniach 15 – 29 października odbyły się etapy szkolne corocznych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie. Finalistami etapu rejonowego Małopolskich Konkursów dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2019 / 2020 zostali:

  • Fizyka: Oliwia Michoń 8b (opiekun p. Anna Nizio)
  • Język angielski: Natalia Pękala 6b (opiekun p. Katarzyna Solak, p. Katarzyna Wadas), Emilia Sumara, Weronika Kłos 6c (opiekun p. Katarzyna Wadas), Aleksander Gurgul, Natanael Stawarz 7a, Michał Mazur 7b (opiekun p. Marta Mazur), Nikola Rogala 7c (opiekun p. Katarzyna Szczepanik), Wiktor Broda, Borys Kuboń, Emilia Rajch 8b (opiekun p. Patrycja Osowska – Wieleba)
  • Język polski: Kinga Gądek, Weronika Kłos, Emilia Nizio, Emilia Sumara 6c (opiekun p. Bożena Cichoń), Natanael Stawarz 7a (opiekun p. Lucyna Stawarz), Amelia Peplińska 8a (opiekun p. Jolanta Wierzchowiec), Wiktor Broda, Maja Buryło, Eliza Drwiła, Emilia Rajch 8b (opiekun p. Bożena Cichoń)
  • Geografia: Patryk Schultz 7a, Wiktor Broda 8b (opiekun p. Renata Bokwa)
  • Matematyka: Natanael Stawarz 7a, Bartłomiej Kochanek, Przemysław Kozioł 8a (opiekun p. Bożena Cyrek)
  • Chemia: Wiktor Broda 8b (opiekun p. Anna Myszka)
  • Historia: Radosław Muszyński, Oliwia Michoń, Hanna Olszak, Wiktor Broda 8b (opiekun p. Sławomir Podgórski)
  • Język niemiecki: Bartosz Chudoba 8c (opiekun p. Anna Sikora)

Etapy rejonowe poszczególnych konkursów zaczynają się 29 listopada. Trzymamy kciuki i gratulujemy dotychczasowych sukcesów.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­