W dniu 6 listopada 2019 r. w budynkach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolskiej Szkoły Gościnności im. T. Chałubińskiego w Myślenicach odbyło się  podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2018 / 2019r. Organizatorem systemu współzawodnictwa jest Małopolski Szkolny Związek Sportowy z siedzibą w Krakowie. Nasi uczniowie w ubiegłym roku szkolnym spisali się we współzawodnictwie sportowym doskonale.

W trzech konkurencjach piłce nożnej, koszykówce i biegach przełajowych uczniowie naszej szkoły zdobyli tytuły mistrzów województwa. Te sukcesy spowodowały, że Szkoła Podstawowa nr 20 im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie została sklasyfikowana na 6 miejscu współzawodnictwa w województwie. 

W rywalizacji wzięło udział 873 szkoły naszego województwa. Brawo nasi sportowcy.

podsumowanie 03

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­