Akcja "Puszka dla Puszka" prowadzona w naszej szkole, zakończyła się pobiciem zeszłorocznego rekordu. W sumie uzbieraliśmy 155 kg karmy dla psów i kotów. W tym roku trafi ona do Fundacji "Psiomocni" działającej na terenie miasta i gminy Tarnów. Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w zbiórkę serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorów i obdarowanych. Odpowiedzialni: p.Elżbieta Helizon-Radlińska i p.Ewa Urbańska.

Przypominamy iż przez cały rok będzie można przenosić podpisaną suchą i mokrą karmę do świetlicy szkolnej.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­