Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole 12 października. Z tej okazji dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, przedstawiciele Rady Rodziców oraz przyjaciele SP nr 20 spotkali się w Dworze Modrzewiowym Hotelu Cristal Park.

Spotkanie rozpoczęło się od koncertu życzeń przygotowanego przez uczniów naszej szkoły dla swoich pedagogów. Po raz kolejny mogliśmy  przekonać się  jak utalentowaną muzycznie oraz recytatorsko mamy młodzież. Następnie dyrektor szkoły – p. Andrzej Kot -  wyraził wdzięczność pedagogom za pełną zaangażowania  pracę z dziećmi. Życząc wszystkim pracownikom dalszych sukcesów i satysfakcji w pracy zawodowej wręczył wyróżniającym się nauczycielom nagrody.  Tegoroczni nagrodzeni to:  p.  Marta Stawarz, p. Tomasz Urbański, p. Sławomir Podgórski, p. Ewa Grabka, p. Katarzyna Kobylarz, p. Anna Myszka, p. Patrycja Osowska, p. Marek Migduła, p. Grażyna Chruściel oraz p. Elżbieta Helizon – Radlińska.

Natomiast  podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się 14 października,  wręczono  nagrody, które  przyznał prezydent Tarnowa  p. Roman Ciepiela.  Wyróżnienia trafiły do 96 osób, pracowników i dyrektorów tarnowskich szkół i placówek oświatowych . Wśród nich znalazło się aż troje pedagogów z naszej szkoły:  p. Dorota Mentel, p. Sławomir Szymański i p. Jarosław Wałaszek. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­