W ramach projektu „Tarnów – moja mała Ojczyzna- dawniej i dziś”  31 maja 2019 roku  grupa dzieci z Przedszkola Publicznego nr 35 w Tarnowie przyszła do szkoły na zajęcia plastyczne. W krótkiej rozmowie próbowały odpowiedzieć na pytania : Z czego Tarnów powinien być dumny, co warto pokazać przyjezdnym ?”.

W oparciu o wcześniej odbyte warsztaty w Muzeum w Ratuszu przedszkolaki wymieniały zabytki naszego miasta. Dowiedziały się również o mieszkańcach Tarnowa sprzed wielu lat: Żydach i Romach, ich kulturze. W dalszej części zajęć dzieci kolorowały przygotowane postaci i zabytki Tarnowa. Zajęcia poprowadziła p. Iwona Wojnarowicz

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­