Tarnów, 16 grudnia 2016 r. Pierwsze miejsce i tytuł Mistrzów Tarnowa dla naszych reprezentantów, uczniów SP20, w Finałach Mistrzostw Tarnowa Szkół Podstawowych w mini koszykówce chłopców. Zawody rozgrywano w ramach Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W finałach nasi reprezentanci pokonali SP 14 17 - 5, ulegli SP18 11 - 14 oraz pokonali SP 8 16 - 9. Skład zwycięskiego zespołu: Piotr Bator, Szymon Dara, Wiktor Duda, Przemysław Gacoń, Kacper Guliński, Michał Kaczor, Dominik Kargól, Bartosz Opioła, Oskar Niewiadomski, Marek Szewczyk, Krystian Witusik, Wojciech Żurowski.

Trenerem drużyny był mgr Ryszard Żmuda. - GRATULUJEMY

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­