WP 20161118 09 28 21 ProJuż po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w III edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej, który w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego (filia nr 8) w Tarnowie. I tym razem okazało się, że talentów recytatorskich w naszej szkole nie brakuje.
I miejsce - w kategorii klas I-III - zdobyła Emilia Sumara z kl. 3d, która utwór Ewy Stadtmuller „Modlitwa do Anioła Stróża" przygotowała z wychowawczynią Martą Kamykowską,. II miejsce jury przyznało Patrykowi Buladze z kl. 2c (wych. Anna Wójcik), który recytował utwór Beaty Kołodziej „Modlitwa urwisów”. W konkursie brał również udział Nataniel Srebro z klasy 2c. Nieco starsze recytatorki – w kategorii klas IV-VI – także mogą mówić o wielkim sukcesie. Hanna Białas z klasy 6 a zajęła II miejsce, a III jej młodsza koleżanka Maja Buryło z klasy 5b. Gościnnie w konkursie wystąpił laureat poprzedniej edycji Szymon Bryniarski- uczeń klasy 2 c, który swój talent szlifuje pod okiem wychowawczyni Anny Wójcik.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­