DSC0899520 października 2016 roku miały miejsce w naszej Szkole „otrzęsiny” nowoprzyjętych gimnazjalistów czterech  klas pierwszych. Biorąc pod uwagę planowaną reformę szkolnictwa, jest to prawdopodobnie ostatnia taka impreza. Warto przypomnieć, iż pierwsza odbyła się w 1999 roku i wzięło w niej udział pięć klas gimnazjalnych.

Tegoroczne „otrzęsiny” przygotowały i prowadziły – pod  auspicjami Samorządu  Szkolnego – uczennice  klasy 2 b: Oliwia, Martyna, Julia, Kamila, Ola i Justyna. Wśród zabawnych konkurencji mających wyłonić zwycięską klasę pierwszą znalazły się dowcipne konkursy taneczne, wokalne i zręcznościowe oraz scenki i parodie o tematyce szkolnej. Nie zabrakło udziału wychowawców klas pierwszych, którzy zgodnym chórem odczytali przekorny manifest. Licznie zgromadzeni w sali  gimnazjaliści reagowali spontanicznie na popisy  koleżanek i kolegów. Występy klas oraz ich reprezentantów oceniało jury złożone z nauczycieli i uczniów. Z kronikarskiego obowiązku trzeba poinformować, iż najlepsi w tej „otrzęsinowej” rywalizacji okazali się chłopcy z klasy piłkarskiej 1 c. Gratulujemy!

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­