dn 2016 037Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej obchodziliśmy dnia 13 października. Z tej okazji dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz przyjaciele naszej Szkoły spotkali się w Dworze Modrzewiowym Hotelu Cristal Park. Dyrektor ZSS wyraził wdzięczność pedagogom za pełną zaangażowania i kreatywności pracę z dziećmi i młodzieżą. Życząc wszystkim pracownikom dalszych sukcesów i satysfakcji w pracy zawodowej wręczył wyróżniającym się nauczycielom nagrody oraz uhonorował, dyplomami z podziękowaniami, przedstawicieli instytucji wspierających naszą placówkę. Rada Rodziców przekazała pedagogom równie ciepłe życzenia i kosz słodyczy.

Licznie zebrani goście obejrzeli i długo oklaskiwali  występ nauczycielskiego kabaretu „Absurd”, którego pomysłodawczynią, założycielką, scenarzystką i reżyserką jest  Agnieszka Raszka. Spotkanie zakończyła degustacja smacznych potraw.

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom naszej szkoły życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­